Kalendarz SECURITY

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Partnerzy portalu

slide2 slide3 slide4

Login Form

Redaktor naczelny

piotr blaszczecPiotr Błaszczeć- specjalista ds. bezpieczeństwa IT, audytor systemów IT, Lead auditor ISO 27001, 20000, 22301 jednostki certyfikacyjnej CIs CERT i Quality Austria, biegły sądowy z zakresu przestępst przy użyciu sieci komputerowych, Administrator Bezpieczeństwa informacji w kilku podmiotach sektora prywatnego i publicznego, członek ISACA, ISSA, IIC, IIS, SABI.
e-mail:
www.blaszczec.pl

cpiJako jeden z patronów wydarzenia serdecznie zapraszamy wszystkich na XXII FORUM ADO/ABI, które odbędzie się w Warszawie 23 maja 2017r.

bsaCelem konferencji „Zarządzanie zasobami informatycznymi a cyberbezpieczeństwo” jest przegląd najnowszych cyberzagrożeń w kontekście wdrożenia przez firmy i instytucje skutecznej ochrony przed nimi. Wydarzenie jest adresowane do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informatyczne w dużych organizacjach – zarówno w przedsiębiorstwach, jak i jednostkach administracji publicznej.

futureW najbliższą sobotę rusza Code Week - cykl imprez związanych z kodowaniem, w ramach którego Ministerstwo Cyfryzacji organizuje m.in. warsztaty prowadzone przez Mistrzów Kodowania czy pokaz robota Phonton. Ale do Code Week przyłączyć może się każdy organizując własne wydarzenie.

cpiJako jeden z patronów wydarzenia serdecznie zapraszamy wszystkich na FORUM ADMINISTRATORÓW DANYCH/ADMINISTRATORÓW BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI "ROZPOCZĘCIE WDRAŻANIA OGÓLNEGO ROZPORZĄDZENIA O OCHRONIE DANYCH" w Warszawie 30 listopada 2016r.

cybercrime30 godzin pracy programistów do tego dane zbierane przez instytucje publiczne i efekt jest piorunujący. W niedzielę, 25 września, zakończył się pierwszy rządowy maraton programistów, czyli Hackathon danych publicznych. 90 osób w 17 zespołach tworzyło przez weekend aplikacje wykorzystujące dane publiczne i walczyło o nagrody o łącznej puli ponad 50 tys. zł. Trzy zwycięskie projekty zostaną wdrożone.

cpiJako jeden z patronów medialnych wydarzenia serdecznie zapraszamy na warsztaty Warsztaty "IDENTYFIKOWANIE I ZAPOBIEGANIE OSZUSTWOM PODCZAS PROWADZENIA AUDYTU", które odbędą się w Warszawie w dniu 4 października 2016r.

hackaton24 i 25 września br. odbędzie się Hackathon danych publicznych organizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Podczas wydarzenia przekonamy się, jak wiele można zdziałać wykorzystując otwarte bazy danych publicznych, udostępnionych przez instytucje rządowe i samorządowe.

cpiJako jeden z patronów medialnych serdecznie zapraszamy na warsztaty "DOŚWIADCZENIA Z WYKONYWANIA FUNKCJI ABI ORAZ WYZWANIA ZWIĄZANE ZE ZMIANAMI Z PRZEPISACH O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH WARSZTATY ABI II STOPNIA", które po ostatnich zmianach w zakresie ochrony danych osobowych cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem. Warsztaty odbędą się w Warszawie w dniu 14 czerwca 2016r.

cpiJako jeden z patronów medialnych serdecznie zapraszam na XX FORUM ADO/ABI, które po ostatnich zmianach w zakresie ochrony danych osobowych cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. Forum odbędzie się w Warszawie w dniu 17 maja 2016r.